KURULUŞ TARİHİ
1999
KURUCU
Ebedin İnanç
GENEL MERKEZ
Mersin
TELEFON
0 324 444 00 12
Lüks Mersin Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Lüks Mersin

Lüks Mersin otobüs firması hızlı yükselişini iki binli yıllarda yapmış olduğu yatırımlara borçludur. Adından da anlaşılacağı üzere en lüks araçlarla filosunu donatarak Mersin ve çevre halkına hizmet etmek başlıca hedefleridir. Şirketin genel merkezinin adresi  : yeni otogar no:6 ‘dır. Lüks Mersin telefon numarası 444 00 12 olduğunu belirtmekte fayda var. Online Otobüs bileti almak ve rezervasyonu için www.tikobilet.com sitesini kullanabilirsiniz.

Eşsiz Akdeniz güzelliklerine sahip bu şehri yakından tanıyalım : Akdeniz kıyılarında yaklaşık on bin seneden bu yana yerleşim vardır. O tarihlerden bun yana kent  Yunanlılar, Asurlular, Araplar, Hititler, Persler ve Selçuklular da  olmak üzere birçok devlet ve uygarlığın istilasına uğramıştır. Antik Yunan devrinde, kentin adını Zephyrion olduğunu biliyoruz ve bu isim onlarca antik yazarlar tarafından kaleme alınmıştır. Eski kaynaklara bakıldığında kentte ticaret en önemli gelir kapısıydı.

Son Yapılan Yorumlar

Berbat bir firma kış ortasında klima çalışmadan yolculuk yapıldı yolculara saygı yok ben kesinlikle bu firmayı bir daha kullanacagimi dusunmuyorum

06.12.2018
  • Fatma çakir
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: 0/5
Toplam Yorum Sayısı : 1
Çok İyi
0.00%
(0)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
İdare Eder
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)