KURULUŞ TARİHİ
1996
KURUCU
İlhan Ağaçlı
GENEL MERKEZ
Mersin
TELEFON
0 324 238 10 20
Mersin Vif Turizm Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Mersin Vif Turizm

Mersin Vif Turizm genç müteşebbisler tarafından 90 lı yılların başında üç otobüs ile kurulduktan sonra , profesyonel bir yapılanma sonucunda araç sayısını yaklaşık ona katlayarak gelişime ne denli açık olduğunu kanıtlamıştır.

Yolcuların her daim memnuniyetini temin etmek için sabahtan akşama  kadar çalışan ve bunu yaparken de bilim çağının gereklerini son seviye teknoloji olanaklarını müşterilerin beğenisine sunan Mersin Vif Turizm otobüs taşıma sektöründe çok önemli bir yere gelmiştir.

İstanbul Mersin Otobüs seferleri günün her saatinde gerçekleşen şirkette , Ankara Mersin otobüs bileti fiyatlarında son günlerde müthiş indirimler uygulanmaktadır.

Mersin Vif Online Bilet

Mersin Vif Turizm online bilet satışlarını ipektr alt yapısı üzerinden gerçekleştirmektedir. tikobilet.com sitesinin size sağlayacağı avantajlardan yararlanma şansına erişmek için Mersin Vif otobüs bileti almadan önce üye olmanız gerekmektedir. Kredi kartı ile yaptığınız alışverişleriniz her zaman şifrelenerek bankalara ulaştırılmakta ve hiçbir şekilde tikobilet.com serverlarında kişisel bilgileriniz bulundurulmamaktadır.

Mersin Vif Turizm’in yolcularına seyahatleri esnasında sunduğu ayrıcalıkların başında gelen güvenli ve rahat yolculuk olanağının yanında, tarihi ve turistik bölgelerde bulunan değerlere ulaşma imkanı sağlar. Ülkemizin en güzel yörelerine ve tarihi değer taşıyan bölgelerine yapacağınız yolculuklarda, Mersin Vif Turizm’in en son teknolojiyi üstünde barındıran araçları içinde, bilgili ve güleryüzlü personelinin misafirperverliğinde yapmanızı öneriyoruz. Mersin ilimizin Toroslardaki bir ilçesi olan Çamlıyayla’ya Mersin Vif Turizm’in size sağladığı konforlu yolculuk sırasında çıkma şansınada sahip olabilirsiniz. Yirmi yıldan uzun bir süredir ilçe sıfatıyla anılan bu yöre, doğası,temizliği,çiçekleri ve çam ağaçlarıyla çevrelenmiş manzarası ile bir üne sahiptir ve kesinlikle görülmeye değer bir bölgedir. Kış mevsiminde düşüş yaşayan ve 6 bin civarı nüfusu olan Çamyayla’nın yaz aylarındaki nüfusu 80 binlere dayanmaktadır ve ünü arttıkça bu sayı daha da artmaktadır.

Mersin Vif otobüs bileti

Mersin Vif Turizm biletlerinizi firmanın yeterli sayıda yere konumlandırdığı satış bürolarından alabileceğiniz gibi www.tikobilet.com internet sitesine üye olarakta bilet işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mersin Vif Turizm‘den bilet almaya karar verdiğiniz ve internetten işlem yapmak istediğiniz zaman ilk önce www.tikobilet.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Www.tikobilet.com internet sitesinin sayesinde, yapılacak olan seyahatler için sefer ve fiyat bilgilerine ulaşabilir, rezervasyon yaptırabilir ve biletlerinizi hızlı ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz. Üyelik sisteminin size özel sağladığı bazı avantajlar olacak ve bu avantajlardan da zaman içinde faydalanabilmektesiniz. Www.tikobilet.com internet sitesine üyelik ücretsizdir ve üyelik sayesinde yeni ve farklı bir çok avantaj sağlanmaktadır. Www.tikobilet.com internet sitesinden yapılacak olan bilet alımlarınızda Visa veya MasterCard kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar

Mersin den Balıkesire hem gidiş hemde dönüş biletlerini aldım. Malum okul tatili. Ancak Nasrettin Hoca tesisleri bu firmaya hiç ama hiç yakışmıyor. Pazar esnafından daha beter. Her yer pis . Lütfen yaz tatili için yine firmanızı seçeceğim ama bu tesisi bir daha görmek istemiyorum.

02.02.2019
  • Meltem Uyar

4.02.2019 pazartesi saat 11.00 seferiyle Ankara\'dan mersin\'e hareket ettik.yıllardır Vif turizm ile yolculuk ederiz .hatta altı adet bedava bilet kullandım. Ancak vif turizm eski vif değil..SAAT 13.30\'da ağaçlı tesislerinde 30 dakika mola verdi, )saat 14.OO de ayrıldı sonra aksaray otogarda girdi )\"neden beklediğimizi :sordum. Otogardan 14.30\'da kalkacağını söylediler...vif turizmin ilk yıllarından beri tercih ederdim..bu son olsun. .bir yolcuyu almak için otogara girip 50yolcuyu bekletiler.yani aksaray dan tam bir saatte ayrıldı.. ya ağaçlı ya girme otogara gir..yada otogara girme ağaçlı tesislerinde dur..olmadı Vif. Sadri Hatipoğlu tel 05304103221

04.02.2019
  • Sadri Hatipoğlu
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: 2/5
Toplam Yorum Sayısı : 2
Çok İyi
0.00%
(0)
İyi
50.00%
(1)
Orta
0.00%
(0)
İdare Eder
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)