KURULUŞ TARİHİ
1992
KURUCU
Galip Öztürk
GENEL MERKEZ
İstanbul
TELEFON
444 34 55
Metro Turizm Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Metro Turizm

Metro Turizm otobüs  biletlerine en ucuz fiyatlarla www.tikobilet.com  ara yüzü vasıtasıyla erişim sağlayıp emin ellerden alabileceğiniz, ülkemizin seksen bir kentini ve yüzlerce kaza nahiye ve  ilçesine otobüs seferleri olan Metro Turizm Seyahat Organizasyon Anonim Şirketi bin dokuz yüz doksan iki  senesinde Galip Öztürk attığı temeller sonucunda ortaya çıkmış ülkemizin en büyük otobüs firmasıdır.

Temellerin atıldığı anda garajında yalnızca dört tane aracı olan Metro Turizm otobüs firması, çok kısa bir zaman diliminde atılımlarını gerçekleştirmiş ve otobüs filosuna her geçen zaman en modern ve son model otobüsler alarak yoluna devam etmiştir. Temellerin atıldığı zamandan beri kaliteli hizmet politikası çizgisinden kaymayan Metro Turizm, günümüzün en büyük otobüs firmaları arasına girmeyi  dar bir zaman diliminde başarmıştır. O kadar ilerleme kaydetti ki, Metro Turizm daha onuncu senesine dahi girmemişken  “Türkiye’nin en fazla noktasına sefer yapan otobüs firması” olmayı başararak hedefinin daha da büyük olduğunu kanıtlamıştır.

Metro Turizm Otobüs Bileti

Seyahat yapacağınız zaman nasıl gideceğiniz ve konforlu bir şekilde yolculuğunuzu yapabilmeniz için Metro Turizm imkanlarından yararlanabilirsiniz. Siz de seçiminizi bu firmadan yana kullandığınız zaman ne kadar doğru bir karar verdiğinizi hemen fark edeceksiniz. Tüm otobüslerin konforlu olması çalışan kişilerin işini en iyi şekilde bilmesi ve en iyi şekilde hizmet alabilmeniz için Metro Turizmi tercih etmelisiniz.

Metro online bilet imkanından da yararlanabilirsiniz. Böylece gitmek istediğiniz yere bilet alabilmek için bir yere gitmenize gerek kalmaz ve internetten istediğiniz zaman istediğiniz anda biletinizi kolay bir şekilde alabilirsiniz. Otobüs firmaları arasında en üst yerde kendini uzun zamandan beri gösteren bu firma sayesinde yolculuğunuz sırasında internet hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Böylece yol boyunca yapmanız gereken işleri yapabilir ya da canınızın sıkılmasını önlemek için internette vakit geçirebilirsiniz.

Televizyon hizmeti ve açık büfe ikramlar gibi pek çok hizmet ile müşterinin memnuniyetini kazanan Metro Turizm sayesinde siz de yolculuğunuzun tadını konforlu bir şekilde çıkartabilirsiniz. Bilet rezervasyonu yapmak seferler hakkında bilgi almak ya da herhangi bir öneriniz şikayetiniz için bize ulaşmak için 444 34 55 numaralı telefondan kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Yolculuğunuzu en iyi şekilde geçirmek size sunulan imkanlardan faydalanmak ve konforlu bir şekilde seyahat etmek istiyorsanız siz de tercihinizi bizden yana yapmalısınız. Memnun kalacağınız yolculuklar için www.tikobilet.com her zaman yanınızda.

tikobilet.com otobüs bileti arama sorgulama sitemiz sizlere en ucuz bilet fiyatlarını sunmaya devam ediyor . tikobilet.com ile yapacağınız tüm işlemlerde yol/puan kazanma imkanını sizlere sunduk ; Alacağınız biletlerin %5 ‘i kadarını  üye müşterilerimizin hesaplarını aktarıyoruz ve yapılan 4-5 işlemden sonra bedava bilet alma imkanını yakalamış oluyorsunuz.Şimdi tikobilet.com ‘ a üye olarak avantajlı Metro Turizm bilet fiyatlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Metro Turizm online bilet alma şansını değerlendirmeniz dileğiyle.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()