KURULUŞ TARİHİ
2004
KURUCU
Ali Akkoç
GENEL MERKEZ
Nevşehir
TELEFON
0 384 444 50 50
Nevşehirliler Seyahat Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Nevşehirliler Seyahat

Nevşehirliler Seyahat 1952 yılında yolcu taşımacılığı hizmetine başlamıştır.
Daha sonra 1978 yılında Lale Seyahat olarak1988 yılında Nevtur Turizm olarak hizmetlerine devam etmiştir.2005 yılından itibaren ise  şimdiki ismi ve unvanı ile NEVŞEHİRLİLER SEYAHAT olarak müşterilerine en iyi hizmeti sunan firmadır.

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine bağlılığı yenilikçi ve “Gelişimci” bir yol izlemesi teknolojisini sürekli yenileyebilen bir yapıya sahip olması, mükemmeliyetçiliği çevreye insanlığa karşı olan sorumluluklarının farkında olması sayesinde günümüzün nadir  kaliteli firmalarındandır.

Nevşehir’den İstanbul, Ankara, Adana Mersin’e yapacağınız yolculuklarınızda bizi seçebilir ve yaşadığınız hizmet kalitesini unutamayabilirsiniz. Sizi memnun edebilmek için elimizden geleninde fazlasını yapacağımıza emin olabilirsiniz. Bizi seçtiğinizde kendiniz için en iyisini yapmış olduğunuzu anlayacaksınız.

7 gün 24 saat boyunca elektronik ortamda acentelerimize kadar gelmeden otobüsteki boş koltukları görerek istediğiniz yerleri seçerek ucuz otobüs bileti satın alma rahatlığını bizimle  yaşayabilirsiniz.  Online bilet alabilinen ucuz bileti sorgulatabilir biletlerinizi açık bilete çevirebilir biletlerinizde değişiklik yapabilir çeşitli kampanyalarımızı öğrenebilir seferlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bileti aldığınız takdirde otomatik olarak firmamızın yolcu listesine de eklenirsiniz.

Ödemenizi isterseniz güvenli bir şekilde kredi kartınızla isterseniz biletinizi alış esnasında nakit olarak yapabilirsiniz. Dilerseniz Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman müşteri hizmetlerimizi arayarak da istediğiniz tüm bilgilere sahip olabilirsiniz. Bizi seçtiğiniz için teşekkür eder Nevşehir Seyahat olarak da halk arasında bilinen şirket adına keyifli yolculuklar dileriz.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()