KURULUŞ TARİHİ
1952
KURUCU
Halil Doğan
GENEL MERKEZ
Sivas
TELEFON
0 346 226 28 28
Öz Sivas Seyahat Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Öz Sivas Seyahat

Öz Sivas Seyahat Otobüs Bileti, Seferleri, Hesaplı Öz Sivas Seyahat Bilet Fiyatları Burada! 

Sivas ili Türkiye’nin merkezinde kalan iller arasında yer alır. Pek çok otobüs firması Sivas iline uğrar fakat bunların çok az kısmı Sivas’ın kendi firmasıdır. Sivas ilinin öz sermayeli olarak kurulan firmalarından bir tanesi de Öz Sivas Seyahat’tir. Yaptığınız yolculuklarda güler yüzlü hizmet ve kalite arayışı içerisindeyseniz bu firmanın ayrıcalıklarından rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Her geçen gün büyüyen yapısının yanı sıra kaliteli hizmet anlayışı ile de diğer firmalardan bir adım daha öne çıktığı söylenebilir. Ayrıcalıklı yolculuk seçeneklerini son derece kısa bir süre içerisinde almak isterseniz bu firmanın seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Sizden aldığı güç ile yoluna devam eden firma kaliteli olanı uygun fiyat seçenekleri ile sunuyor olmanın da haklı gururunu yaşamaktadır. Daha detaylı bilgi ve seçeneklere sahip olmak adına sizleri de en kısa süre içerisinde adresine davet ediyoruz.

Peki firmayı diğer firmalardan ayıran en önemli özellik nedir? Kalite ve güler yüzlü hizmetin yanı sıra hızlı bir şekilde hizmet sunuyor olması önemli artıları arasında yer alır. Ancak diğer firmalar daha çok Sivas il merkezini bir durak olarak gördüğü için bölgede yer alan insanların ihtiyaçlarına uygun bir adres olarak şekillenmemektedir. Hal böyle olunca firma farklı özellikleri ile dikkatleri üzerinde toplar. Sizler de son derece kolay bir şekilde bu seçeneklerden yararlanarak ayrıcalıklı bir yolculuk artısına sahip olabilirsiniz.

Sivas iline yolunuz düştüğü zaman AnkaraİstanbulİzmirSamsun gibi il merkezleri başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok ilinden doğrudan seferler düzenlenir. Buna benzer yolculuklarınızda ÖZ Sivas Seyahat farklılıklarından son derece hızlı bir şekilde yararlanarak yolunuza rahatlıkla devam etmeniz de mümkün olmaktadır. Sivas iline yolunuz düştüğü zaman yararlanacağınız bir adres olarak dikkatleri üzerinde toplayan Sivas Seyahat Sivas ilinin kendi dinamikleri arasında yer alarak yolculuğunuzu konfor seçenekleri ile bir arada bulundurmayı da ilke edinmiştir. Daha fazla bilgi sahibi olmak ve farklı seçenekleri bir arada sunmak adına sizleri de kaliteli olan adresin ayrıcalıklı noktalarına bekliyor olacağız. Daha detaylı bilgiye sadece bir tık ile ulaşabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()