KURULUŞ TARİHİ
1974
KURUCU
Nedim Yurdagul, Hacı Yıldırım
GENEL MERKEZ
Kırıkkale
TELEFON
0 318 224 97 77
Özen Turizm Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Digiturk
Lig Tv
Firma Hakkında

Özen Turizm

Kırıkkale merkezli özen turizm yolcu taşıma sektöründe profesyonel ekibi ve konforlu filosu ile yolcularına en iyi hizmeti sağlamaktadır. Standartlara uygun kaliteli ve uzman ekibiyle çeşitli illere seferler düzenlemektedir. Yenilikçi ekibi ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan değerleri olan bir turizm firmasıdır. Uzun yıllardır hizmet sağlayan otobüs firması yolcu taşıma sektöründe gün geçtikçe ilerlemektedir.

Özen turizm İstanbul Anadolu yakası İstanbul Avrupa yakası Antalya İzmir Bursa Kırıkkale Kırklareli Kocaeli’ne seferler düzenlemektedir. Güler yüzlü personeli ve standartlara uygun araç filosu ile şehirlerarası seferlerini gerçekleştirmektedir. Seferler sonrası şehir içi servis hizmeti ile kısa sürede en yakın güzergâha ulaşımınız sağlanmaktadır.

Özen Turizm Online Bilet

Özel terminalleri ile yolculuk öncesi süresini konforlu bir şekilde geçirebilmeniz için hizmet sunmaktadır. Bilet kampanyaları ve online bilet seçenekleri ile bilet alma işlemlerini en kısa sürede gerçekleştirmeniz amaçlanmaktadır. Otobüs seferleri sırasında en konforlu bir şekilde ulaşım için ve yolcuların rahatlığı için her şey düşünülmüştür. Yolculuk sırasında TV hizmeti ve güler yüzlü ekibiyle bir yolculuk süre gelmektedir.

Profesyonel ekibi ve kurallara uygun standartları ile en iyi şekilde yolculukların sağlanması amaçlanmaktadır. Kırıkkale merkezli otobüs bürolarından bilet alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online sistemde de bilet alma seçenekleri mevcuttur. İletişim için Kırıkkale merkez telefonu (0318) 224 56 10 – (0318) 218 55 70’ dir.

Özen Turizm Kırıkkale İstanbul

Genel olarak sefer düzenlenen yön İstanbul Kırıkkale ve Ankara Kırıkkale hatlarıdır.  İzmit Gebze hattı da sık işlemektedir ve  www.tikobilet.com kampanyalarından yararlanmak suretiyle ucuza otobüs biletinizi temin edebilirsiniz. Özen seyahat yollarda yanınızda ..

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()