KURULUŞ TARİHİ
1989
KURUCU
İsmail Ayazoğlu
GENEL MERKEZ
Kayseri
TELEFON
0 362 544 10 26
Özgül Bafra Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Özgül Bafra

Özgül Bafra otobüs firması otobüs bileti www.tikobilet.com sitesinde alınabilir. Özgül Bafra online bilet almak için yapmanız gereken nereden nereye kısımlarına kalkış varış noktalarını girerek uygun otobüs seferlerini listelemek olacaktır.

Kent yerleşim yeri olarak on yedinci yüzyılda kurulmuştur. O zamanlarda ki ismi ise oldukça uzundur. Ancak bu kadar uzun ismi günlük hayatta kullanmak güç olacağından İyilerin Şehri olarak bilinirdi.

Samsun iline ait bir ilçedir. Samsun’da bulunan müzelerin ve antik eserlerin birçoğu UNESCO tarafından Dünya Kültürel Varlıkları Listesi’nde bulunmaktadır. Yörede Karadeniz kültürünün en güzel örneklerini görebileceğiniz birçok tarihi yer, çok çeşitli restoran, eğlence mekanları, çağdaş sanat galerileri ve kafeler bulabilirsiniz. Bu mekanlar size Karadeniz illerinin tüm kültürünü yansıtacak özellikte ve farklılıktadır. Özgül Bafra Seyahat telefon numaraları ile ilgili şubelerden bilgi edinebilir ve sorgulamalar yapabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()