KURULUŞ TARİHİ
2002
KURUCU
Selahattin Güneş
GENEL MERKEZ
Diyarbakır
TELEFON
444 44 21
Özlem Diyarbakır Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Özlem Diyarbakır Turizm

2004 yılında faaliyetine başlayan Özlem Diyarbakır Turizm sahip olduğu konforlu ve lüks otobüsleri ile Başta büyük şehirler olmak üzere onlarca ile otobüs seferleri düzenlemektedir.Özlem Diyarbakır Turizmin sitesini ziyaret ettiğiniz takdirde firmanın sahip olduğu araç filosu acenteleri hareket saatleri fiyat tarifeleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilmenizin yanında bilet rezervasyonu yapma şansınız da vardır. İnternet imkanınızın olmaması durumda endişe etmenize gerek yoktur. Çünkü Türkiye’nin her yerinden Özlem Diyarbakır Turizm telefon numarası 444 44 21     arayarak istediğiniz bilgileri alabileceğiniz gibi bilet ayırtma işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

Özlem Diyarbakır sadece bir otobüs firmasının sahip olduğu hizmetleri yerine getirmekle kalmaz aynı zamanda Diyarbakır ilinin tarihini ve kültürünü de yansıtmak için çalışır. Müşteri memnuniyetini sağlayacak hizmet anlayışının yanı sıra yüksek standartta konforu ile de müşterilerine hizmet vermektedir. Bu hizmet anlayışı ve kalitesini belgelemek amacı ile bugün çok az sayıda otobüs firmasının sahip olduğu ISO belgelerini almak amacı ile çalışmalarını yürütmekte olup kısa bir süre içinde bunun gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Özlem Diyarbakır otobüs seferleri; çağın gereklerine uygun konfor ve kalitede en modern araç filoları ile müşterinin uzun yol süresi içinde ihtiyaç duyduğu konforu sağlayarak zamanında ve belirtilen güzergahlar üzerinde müşteri zamanının değerini bilme bilinci içinde siz değerli müşterilerine hizmet verme anlayışını sürdürmeye devam edecektir. Özlem Diyarbakır siz müşterilerine daha yaygın hizmet vermek amacı ile her geçen gün araç filosunu büyütmektedir.

Özlem Diyarbakır Otobüs Seferleri

Genel itibariyle Özlem Diyarbakır  Gaziantep Şanlıurfa  Mersin Adana Ankara Antalya güzergahlarına hizmet vermektedir. Özlem Diyarbakır otobüs bilet fiyatları için şu sıralar yüksek diyemeyiz çünkü artan petrol fiyatlarına rağmen fiyatlarda oynama yapmadılar.
Biz müşteriler olarak her şeyin en kalitelisi ve en hesaplısını almaya gayret ederizçMesela bir markete gittiğiniz de her şeyin en kaliteli en temiz ve en uygun olanını raflardan seçeriz. Bu her ürün de bu şekildir. Mesela bir kıyafet aldığımızda da markalı kaliteli olması bütçemize uygun olması bizim için her zaman kar sayılmaktadır. Tatile çıkarken valizimizi ayarlarız kıyafetlerimizi düzenli bir şekil de yerleştiririz sonra da eşyalarımız hazır olduktan sonra otobüs bileti kampanyalarını araştırırız. Bizler için yapılan hizmetleri otobüs bilet kampanyalarını her sene araştırırız. Firmaların bize sağladıkları avantajlı kampanyalı bilet almamız için yardım vermektedir.Bu noktada Özlem Diyarbakır Turizm devreye giriyor ve en ucuz otobüs biletini en kaliteli hizmetle sizlere sunuyor.

Tabi ki otobüs bilet fiyatları en önemlisidir. Çünkü bütçemizi düşünmemiz lazım. Tatile aile boyu çıktığımız da bütçemiz biraz daha zorlaşacaktır. Mesela beş kişilik bir aileyiz. Her birimize ayrı ayrı bilet almak çok zor. Bunun için muhakkak ki otobüs bileti kampanyalarını araştırmak lazım. En ucuz bileti almak ve bulmak için uğraşırız. çünkü beş kişilik bir aile için tatile çıkmak biraz düşünce ister bir de arabaları yok ise bu daha da zorlaşacaktır. Kişi başı bir bilet alırsanız bu biletin fiyatı da baya bir pahalı ise tatil düşünceniz iptal olmuş olabilir. Yine de üzülmeyin derim Özlem Diyarbakır Turizm  bilet fiyatlarına  www.tikobilet.com vasıtasıyla rahatlık ile ulaşabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()