KURULUŞ TARİHİ
2001
KURUCU
Nurettin Üçdağ
GENEL MERKEZ
Diyarbakır
TELEFON
0 412 444 21 21
Star Diyarbakır Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Star Diyarbakır

Yolculuk hepimiz için farklı anlamlar taşımaktadır. Bazılarımız yolculuk ile sevdiklerinden ve sevdiği yerlerden uzaklaşırken bazıları da sevdiklerine kavuşmak için yolculuk yapar. Ancak iki türlü de yolculuk birazcık yoğun geçer. Eşya toparlama tanıdıklarla vedalaşma gibi işlemlerin yanında bir de bilet almak bizim için angarya iş olarak algılanır. Bunun için online bilet işlemi ortaya çıkmıştır.

Hayatımızın her yerinde olduğu gibi bilet almak için de interneti kullanabilmekteyiz. Bu yolla bilet alma işleminin daha da kolaylaşmasının yanında ucuz bilet de bulabiliriz. Çünkü firmalar bu satış işlemi için yer kirası ve pek çok vergiden kurtuldukları için bunu fiyatlarına yansıtırlar. Star Diyarbakır firması ile doğu bölgelerimizdeki çoğu şehre yolculuğun yanında İstanbul Ankara gibi yerlere de yolculuk yapabilirsiniz.

2001 yılında siz müşterilerimizin rahatı ve güvenliği için hizmete başlayan firmamız giderek araçlarının konforunu artırmış ve günümüze ulaşmıştır. İstediğinizde sitemizden biletinizi satın alabileceğiniz gibi kredi kartı ile ödeme istemeyen müşterilerimiz için bilet rezervasyonu seçeneklerimiz de mevcuttur.

İnternet sitemizin haricinde her türlü sorunuz ve işleminiz için Star Diyarbakır telefon numarası 444 2121 üzerinden konusunda uzman elemanlarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde sürekli olarak güncellenen bilet kampanyaları seçeneğinden değerinden ucuza biletler satın alarak yolculuğunuzu ucuza getirebilirsiniz.

Star Diyarbakır Turizm

Artık otobüslerimiz sayesinde uzaklar yakın olmakta. Üstün konfor sunduğumuz otobüslerimiz ile usta şoförlerimiz ve personelimiz ile hizmete hazırız. Star diyarbakır ile rekabet halinde olan firmalar Özlem Diyarbakır Seyahat , Yeni Diyarbakır Seyahat , Lüks Diyarbakır Seyahat .

Star Diyarbakır Turizm ile Denizli Pamukkale Travertenleribi gezmeye ne dersiniz , https://tikobilet.com otobüs bileti fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Diyarbakır’a nasıl ulaşılacağı gibi bir soru varsa aklınızda birçok kişinin ilk tercihinin kara yolu olduğunu söyleyebiliriz. Bir otobüs bileti sizi bu sağlık dolu doğanın cömert davrandığı ve tarihin yaşadığı şehre ulaştırır. Tatil demek biraz da alış veriş demektir. Özellikle de kadınlar için. Diyarbakır tekstil sektörünün çok geliştiği bir ilimizdir. Şehirde birçok tekstil firmasının fabrikadan satış mağazasından uygun fiyata alış veriş yapabilir Diyarbakır’a özgü buldan bezini bulabilirsiniz. Yani bir Diyarbakır otobüs bileti sizin için keyifli bir alış veriş fırsatıdır aynı zamanda.

Diyarbakır otobüs bileti almak için de büro büro dolaşmak yerine internetten bilet satın alabilirsiniz. İnternetten yapacağınız küçük bir araştırmayla hem uygun zamanda hem de uygun fiyata bilet alabilirsiniz. Tabi Star Diyarbakır otobüs bileti almanın tek yolu internet değil. Otogarlara ya da size en yakın otobüs firmasının bürosuna giderek de bilet satın alabilirsiniz.

Özellikle doğu bölgesinde ikamet edenler için Diyarbakır’a  günübirlik turlarla da gitmek mümkün. Bir Diyarbakır biletiyle hayata keyifli bir mola verin.

Star Diyarbakır www.tikobilet.com

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()