KURULUŞ TARİHİ
2007
KURUCU
Süleyman Hamurcu
GENEL MERKEZ
Kayseri
TELEFON
0 352 444 11 38
Süha Turizm Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Süha Turizm

Süha Turizm Kayseri‘de kurulduktan sonra yolcuların memnuniyeti ve konforlu seyahat sloganı ile devam ettiği Türkiye yollarında her zaman tutulan bir otobüs firması olmayı başarmıştır. Genelde Adana Kayseri otobüs bilet fiyatları bakımından oldukça iyi indirimler uygulayan Suha Turizm Türkiye’nin dört bir yanına yaptığı seferlerde benzer indirimleri özellikle kış aylarında da yapmaktadır. Tüm her yerden 444 11 30 numaralı telefon vasıtasıyla bilgi alabilirsiniz. ‘ Beni arar mısınız” servisi ile ücretsiz telefon desteği de sunmaktalar.Sadece yapmanız gereken telefon numaranızı firma yetkililerine iletmek onlar size çok kısa bir süre sonra dönüş yapacaklardır.

Kayseri Niğde otobüs seferleri için fiyat karşılaştırmasını sitemiz arama motorundan gerçekleştirebilirsiniz , İnci Turizm ile  arasındaki rekabet otobüs bileti fiyatlarında ciddi indirimleri beraberinde getirmektedir.Kayseri Nevşehir diğer bir önemli destinasyondur.

Turizm firmaları içinde en saygın ve seçkin şirket kategorisinde yer alan firma otobüslerde gerek yolcuların konforu açısından gerekse de yolculuk zamanlarında sıkılmamaları açısından her türlü kolaylığı sağlamak için ciddi emek harcıyor. Şirket bünyesinde barındırdığı son model taşıtlarla uzun süren seyahatleri dahi tıpkı evinizdeymişsiniz gibi hissetme imkanını temin ederek seyahat etmenize olanak sağlıyor. Ayrıca sitemizdeki online bilet al arama bölümüne girerek otobüs biletinizi sitemiz üzerinden kredi kartınızla rahatlıkla satın alabilirsiniz.Süha turizm İstanbul , Bursa ,Ankara ,İzmir ve İzmir  şehirlerindeki satış ofislerinin sayısının son dönemde  üçe katladı.

Bunun yanı sıra belli dönemlerde  yolcularımıza otobüs bilet kampanyaları yaparak onları ucuz ve konforlu seyahatle  buluşturma uğraşı içindeyiz. Araçlarımız son model teknoloji ve güvenlik sistemleri ile donatıldığından şirketimizle seyahat ederken herhangi bir sıkıntı yaşamadan güven içinde seyahatlerinizi bir arada geçirebilirsiniz. Otobüslerin genel bakımı ve rahat yolculuk açısından imkanlar dâhilinde gerekli düzenlemeleri ve ilgiyi gösteriyoruz ve insanların rahat bir yolculuk geçirmesi adına çalışmalarımızı bu yönde yürütmeye çalışıyoruz.

Süha Turizm otobüs bileti fiyatları

Ülkemizin en çok rağbet gören ve seçkin otobüs firmaları arasında yer alan şirket; internet üzerinden bilet alma ve rezervasyon yapma seçenekleriyle yolcularına eşsiz bir fırsat sunuyor. Müşteriler internet üzerinden tikobilet.com adresine giriş yaparak otobüs bileti al kısmından online bilet alarak yolculuk yapma imkanına sahipler. Bilet almadan önce seyahet edecek kişi sayısını ve destinasyonu belirleyerek bilet alma veya rezervasyon işlemini tamamlayabilirsiniz. Bundan dolayı ülkemizin en çok tercih edilen şirketlerinden biri olan firmamızın bu olanağı da yolcularına verdiği önemin ne derece yüksek düzeyde olduğunun en somut örneğidir.Süha Turizm otobüs bileti almak isteyenler tikobilet.com  arama kutucuğundan Elazığ,Sivas,Malatya,Erzincan ve Erzurum‘a  otobüs seferleri bulabilirler.

Müşterilerin yolculuk anında teknik ekibimizden memnun kalması bakımından güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini temel alan çalışma prensibimizle bu yönde çalışmalarımızı henişleterek kendimizi turizm firmaları içerisinde en üst düzeylerde görüyoruz. tikobilet.com online otobüs bileti bulma arama  sitesi !

Medeniyet turizmi, öğrenim, maslahat gibi sebeplerle cazibe merkezi haline gelmiş olan Kayseri‘de mutlaka pastırma sucuk gibi kuru et ürünlerinden alın hem daha hesaplı hemde daha lezzetli. Aslında dünya çapında bir üne sahip olan kentin terminalinin daima dolup boşalmasına neden olan bu durum şehre büyük bir katma değer kazandırmaktadır. Durum bunun gibi olunca bu talebe karşılık vermek için müteşebbis otobüs firma sahipleri bu güzel kent otobüs seferleri düzenlemektedir. Bir diğer ünlü şirket seç turizm olarak göze çarpmaktadır. Adana gibi diğer kentlerden gelenler Hilton Otel’de yada Novotel’de kalabilirler. Alternatif bir firma olarak Ulusoy tercik edilebilir.

Son Yapılan Yorumlar

tavsiye ederim

15.09.2018
  • eray yuksek

30.09.2018 Ankara 13.00 Otobüsü kusura bakmayında eski sühayı göremedim.

30.09.2018
  • 46 46 38

Verdigim 1 yıldız bile fazla müşteri memnuniyeti yok muavinler çok patavatsız sanki dolmuşa bindim heryerde duruyor otogarlar hariç çogu yerde duruyor birdaha asla binmem süha turizme

17.02.2019
  • Tolga Şentürk

Otobüste koltuklar kırık tv çalışmıyor ve otobüsünüz bakımsız sanırım tekrar firmanızı tercih etmeyeceğim

23.02.2019
  • Hilal Özer
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: 2/5
Toplam Yorum Sayısı : 4
Çok İyi
25.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
İdare Eder
25.00%
(1)
Kötü
25.00%
(1)