KURULUŞ TARİHİ
1988
KURUCU
Yeni Adana
GENEL MERKEZ
Adana
TELEFON
0 322 444 10 01
Yeni Adana Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Yeni Adana

Yeni Adana Seyahat ulaşım sektöründe hizmet veren bir otobüs firmasıdır. Firma ulaşım sektöründe hizmet vermeye başladığı günden beri sektörde hızlı bir yükseliş yakalamıştır. Sevilen ve beğenilen bir firma olan Yeni Adana Seyahat insanlar tarafından tercih edilen bir kuruluştur. Son model otobüslerle seferlerini yapan firmanın aynı zamanda otobüs kiralama hizmeti de bulunmaktadır.

Ankara merkezli kurulan kuruluş 2002 yılından beri hizmetlerini aksatmadan yürütmektedir. Firma müşteri odaklı hizmet anlayışı ile mutlu ve rahat yolcuların varlığı için tüm olanaklarını seferber etmektedir. Uygun ve avantajlı fiyatlara sahip olan müessese online bilet satmaya başlamış bulunmaktadır.

Firmanın internet sitesinden otobüs seferleri sorgulanabilmektedir. Uygun fiyatla satılan biletleri alan yolcuları konforlu bir yolculuk beklemektedir. Sektörün öncü firmalarından birisi olmayı amaç edinen Yeni Adana Turizm ile yolculuklar masal gibi geçmektedir. Kaliteli bir hizmet vermek için personelini ve ekipmanlarını devamlı yenileyen firma konforlu otobüsleri ile yenilikleri ve gelişmeleri takip ettiğini göstermektedir. Otobüslerde koltuk aralığı geniş tutularak insanların evinde gibi rahat etmesi sağlanmıştır.

Tüm koltukların arkasında LCD ekran televizyon bulunmaktadır. Gazete ve dergi internet uydu yayını vb iletişim olanakları yolculuk boyunca müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Güler yüzlü personel ile yapılan hizmetler ve ikramlar yolcuların beğenisini kazanmaktadır. Otobüs firmalarında olması gereken tüm detayları kullanan firma sektörde örnek alınan bir firma olmuştur. Hesaplı otobüs biletleri ile de göz dolduran firmayla iletişime geçmek için 444 34 01 no’lu telefon numarasını arayabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm sorularınıza cevap almak için İnternet sitesinden de yardım alabilirsiniz.Yeni Adana otobüs seferleri için tikobilet.com sitesinde arama sorgulama yapınız. Yeni Adana Turizm otobüs firması ülkemizin ulaşım yükünü çeken en eski firmalardan bir tanesidir.Adana Sivas otobüs seferleri otobüs bileti Yeni Adana Turizm ile bu zamanlarda oldukça hesaplı ve uygun.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()