KURULUŞ TARİHİ
1999
KURUCU
Cavit Çıtak
GENEL MERKEZ
Aksaray
TELEFON
0 382 215 85 85
Yeni Aksaray Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Yeni Aksaray Seyahat

Orta Anadolu bölgesinde bulunan ve İpek Yolu’nun önemli merkezlerinden birisidir Aksaray. Günümüzde de doğu-batı ve kuzey-güney yönleri arasında uzanan ana bağlantı yollarının kavşağında yer almaktadır. Biz Yeni Aksaray firması olarak firmamızın ne derece önemli bir noktada olduğunun farkındayız ve siz değerli müşterilerimize de ona göre hizmet vermekteyiz. Elbet deki güzel şehrimiz Aksaray da birçok turizm firması bulunmaktadır.

Yeni Aksaray Seyahat otobüs bileti

Yeni Aksaray seyahat firmamızın sunduğu alternatif fırsatlar ve avantajlar tüm firmalar da yoktur. Bırakın Aksaray’ı Türkiye de bile yoktur. Siz değerli yolcularımıza sunduğumuz en büyük hizmetlerden biri bilet rezervasyonudur. Siz değerli müşterilerimiz isterlerse 0 382 215 85 85 numaralı telefon numaramızla Türkiye’nin diledikleri yerinden arayıp bilet rezervasyon işlemlerini yapabilir. İsterlerse internet üzerinden online bilet işlemi ile bilet rezervasyon işlemlerini halledebilirler.

Yeni Aksaray Seyahat otobüs firması

Yeni Aksaray firmamızla Türkiye’nin tüm bölgelerine gönül rahatlığı ile firmamız güvencesi altında seyahat edebilir dilediğiniz şehirlere ulaşım imkanınızı giderebilirsiniz. Turizm firmamız kara yollarının otobüsler için belirlemiş tüm şartlara uygun olup ulaştırma bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Yeni Aksaray turizm firması adı altında Türkiye’nin birçok ilinde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için şubelerimiz bulunmaktadır. Ayrıca firmamızda müşterilerimize özel çok hesaplı otobüs biletleri ile hizmet vermekteyiz. Neden ucuz ve en kaliteli hizmeti almak varken daha kötü bir hizmete daha çok para ödeyesiniz ki. Sizlerde gelin ve görün.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()