KURULUŞ TARİHİ
1974
KURUCU
Ağa Aydın
GENEL MERKEZ
Maraş
TELEFON
0 850 840 0034
Yeni Barış Turizm Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Yeni Barış Turizm

Yeni Barış Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Ekonomik Yeni Barış Turizm Bilet Fiyatları Burada! 

Yeni Barış Turizm, Erzincan il merkezli olarak kurulmuş bir otobüs firmasıdır. Henüz yeni bir firma olmasına karşın yaptığı atılımlar sayesinde hızlı bir şekilde ivme göstermeyi başarmıştır. Bu bakımdan diğer firmalardan ayrılır ve hızlı bir gelişim gösterir. Ayrıcalıklı bir şekilde bu seçeneklerden yararlanmak ve yola çıktığınız andan itibaren konfora sahip olmak istiyorsanız Yeni Barış Turizm adresinden yararlanabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi yeni kurulan firmaların ortak özellikleri birbirileri ile aynı olan ve tamamı yeni araçlardan oluşan bir filoya sahip olmalarıdır. Bu da firmanın ayrıcalıklı bir şekilde ortaya çıkmasına da olanak tanımaktadır. Sizler de Yeni Barış Turizm ayrıcalıklarından yararlanarak bu detaylar hakkında daha farklı ve kaliteli bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sizden aldığı güç ile yoluna hızlı bir şekilde devam eden firma kaliteli olanı hızlı bir şekilde sunmayı da ilke edinmiştir. Daha fazla bilgiye ulaşmak ve daha detaylı konular hakkında bilgi sahibi olmak adına yapılması gereken tek işlem firmanın internet adresini ziyaret etmek olmalıdır. Hızlı bir şekilde bu seçeneklerin ön plana çıkması adına gerekli gelişmeler yapılacaktır. Daha farklı ve daha detaylı bilgi ve seçeneklere ulaşmak adına sizleri de kaliteli olanın adresine davet ediyoruz. En kısa süre içerisinde bu seçenekler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğer yolunuz Erzincan il merkezine düşerse kesinlikle Yeni Barış Turizm seçenekleri yeterli olacaktır. Şimdilik çok yeni bir firma olmasına karşın kurulduğu günden günümüze kadar ki geçen süre içerisinde kaliteden ödün vermeksizin yoluna devam ettiği için ayrıcalıklı seçenekleri bir arada sunmayı başarmıştır. Daha farklı bilgilere ulaşmak ve yolculuğunuzu ayrıcalıklı bir şekilde tamamlamak söz konusu olduğu zaman internet adresimiz aracılığıyla firmaya bilet alabilirsiniz. Yeni bir firma olmasına karşın Yeni Barış Turizm kısa süre içerisinde çok fazla adrese sefer düzenler. Yakın bir gelecekte bu sefer sayısının artacağı ve daha fazla noktaya ulaşacağı anlamına da gelmektedir. Ayrıcalıklı bir şekilde bilgi sahibi olmak ve farklı noktalara ulaşmak söz konusu olduğu zaman bu firmanın detaylı seçenekleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yeni Barış Seyahat otobüs bileti en uygun fiyatlarla tikobilet.com’de!

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()