KURULUŞ TARİHİ
1997
KURUCU
Vedat Karakaş
GENEL MERKEZ
Maraş
TELEFON
444 06 21
Yeni Diyarbakır Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Yeni Diyarbakır Seyahat

Tarih kokan Diyarbakır’a gidecekler ve buradaki tarihi havayı soluyacaklar için elbette ki bir takım aracı turizm firmalarına ihtiyaç var. Bu ihtiyaçlar neticesinden insanların isteklerine kulak veren ve “müşteri memnuniyeti” parolası ile çalışmalarına devam eden firmamız tikobilet.com ; bugün olduğu gibi yarın da müşterilerinin yanında.Star Diyarbakır , Öz Diyarbakır  gibi insanların güvendiği otobüs firmaları ile seyahat etmesi onlara içi rahat bir şekilde yolculuk yapmasına olanak sağlayacaktır.Bir diğer önemli bir otobüs firması bu şehir için Yeni Diyarbakır Seyahat olmaktadır.

Kafasında soru işareti kalmadan yolculuğunu yapan ve firmamız ile mutlu ayrılan bu kişiler; gelecekteki Diyarbakıra otobüs bileti bulma işlemlerini de yine firmamız üzerinden gerçekleştireceklerdir. İnsanların firmamızı tercih etmelerinin en başlıca sebebi zaten bu güven duygusunun oluşması ve teknik personelimizin güler yüzlü davranışlarıdır. Bu yüzden siz gerek Diyarbakır’a yolculuk yapacağınızda gerekse de Türkiye’nin hangi şehrine olursa olsun dört bir yana giden seferlerimizle yolculuk yapacağınızda ilk öncelikli tercihiniz tabii ki de firmamız olacaktır.
Diyarbakır’a gezmek için veya oradaki bir iş için gidebilirsiniz. Buradaki tarihi havayı solumak ve bin belki de daha fazla yıllık doğal güzellikleri yakından görmek amacıyla bu alanlara geziler yapabilirsiniz. Bu yüzden firmamız bu bağlamda size yardımcı ve aracı olarak sizleri bir an önce konforlu ve güvenli bir şekilde gideceğiniz yere ulaştırmaktadır. Sıklıkla düzenlediğimiz otobüs bilet kampanyaları ile bu kampanyaları sürekli takip ederek uygun fiyatlara kaliteli hizmet alma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Diyarbakır otobüs bileti almak için eğer asker iseniz erken davranarak biletinizi ayırtabilir gidiş tarihinize yakın bir tarihte de satın alabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()