KURULUŞ TARİHİ
1968
KURUCU
Halis Çaloğlu
GENEL MERKEZ
Artvin
TELEFON
0 466 212 61 61
Yeşil Artvin Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Yeşil Artvin

RAHAT BİR YOLCULUK İÇİN DOĞRU ADRESTESİNİZ

Yeşil Artvin otobüs firması 1998 yılında Yeşil Artvin Ekspres adı altında kuruldu. Kurulduğu yıldan beri müşterilerine kaliteli ve rahat ulaşım olanağı sağlayan firma gün geçtikçe büyüyerek sektörde önemli bir yere sahip olmuştur.

Seçkin ve güler yüzlü çalışanları ile mükemmel bir hizmet sunan firmanın internet sitesinden bilet rezervasyonu yaparak gitmek istediğiniz yere rahat bir yolculuk yapabilirsiniz. İnternet kullanımının artması ile birlikte firma da teknolojik gelişmeleri takip ederek online bilet almaya imkan vermek için internet sitesinde çalışmalar yaparak sisteme ayak uydurmuştur. Firmanın büyük şehirlere günlük seferleri bulunmaktadır. Yıllar geçtikçe güzergâhını genişleten firma birçok şehre sefer düzenlemektedir.

Otobüs yolculuklarında yolcuların tercihlerini etkileyen unsurlardan olan yolculuk ikramları firmanın beğenilen yönlerindendir. Yolcuların memnuniyeti için hosteslerini kaptan şoförlerini ve muavinlerini devamlı eğitime tabi tutan firma gelişime daima açıktır. Teknolojik gelişmeleri takip eden firma otobüs koltuklarının arkasında LCD ekran televizyon ve müzik dinleme seçeneği ile yolcularını konforlu bir yolculuğa çıkarmaktadır.

Yeşil Artvin Ekspres

Uygun ve seçkin yerlerde verdiği molalarla ve dinlenme tesislerinin elit yapısı ile rahat bir mola imkânı sağlamaktadır. Son model otobüs filosu ile güven veren bir yolculuğa imza atmaktadır. Sevilen ve beğenilen bir otobüs firması olan Yeşil Artvin otobüs firmasından hesaplı bilet fiyatlarını öğrenmek ve online bilet almak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca 466 212 61 61 ve 466 212 18 38 numaralı telefonlarla da bilgi alma imkânınız bulunmaktadır. Yeşil Artvin Ekspres otobüs firması olarak da bilinen şirket otobüs bilet fiyatlarında ciddi indirimlere gitti.

Tatile çıkmak için arabası olmayan bir insanın otobüse binmesi şarttır. her insanın tatil yapmak hakkıdır. Bunun için insanlarımızı garipsememek lazım. Tabi ki tatile çıkacak insanların ilk işi Otobüs bileti kampanyalarına dikkat etmesi gerek. Bunu yapması için de her gün araştırma yapması şarttır. herkes kolay para kazanmadığı için araştırmak normaldir. Araştırmacı bir toplumsal yapıya sahibiz. Her şeyin en kalitelisini en güzelini almak için uğraşırız bu her şey için geçerlidir.Yeşil Artvin Seyahat sizlere en ucuz kampanyalı otobüs biletlerini sunacağından emin olabilirsiniz o yüzden Yeşil Artvin otobüs bileti acentesi olan www.tikobilet.com dan her zaman işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

En ucuz Yeşil Artvin biletleri www.tikobilet.com  sayfamızda!

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()