ŞEHİR
Antalya
KUEULUŞ TARİHİ
1996
ADRES
Yenidoğan Mah. Dumlupınar Bulv. Kepez / Antalya
MERKEZE UZAKLIK:9,2 km
TELEFON
(0242) 332 01 05
Antalya Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri
Antalya Otogarı Otobüs Firmaları
Antalya Otogarı Hakkında Bilgi

Antalya Otogarı

Antalya terminalinin telefon numaraları, otobüs firmaları, haritası, sefer saatleri ve bilet fiyatları bu sayfadan bir tıkla sorgulanabilir.

Antalya otogarı nerededir?

Antalya otogarı adresi : Yenidoğan Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali G-180-181 Kepez / Antalya – Posta Kodu: 07090

Türkiye’nin en büyük turizm potansiyeline sahip olan ilidir. Akdeniz denildiği zaman hiç şüphesiz akıllara Antalya gelmektedir. Her sene milyonlarca turisti ağırlayan il bu bakımdan Türkiye’nin en önemli turistik şehri olarak sayılabilir. Aynı zamanda bu potansiyeli ve tarımın gelişmiş olması da bu ilin hızlı bir şekilde büyümesini sağlamıştır.

Türkiye’nin en büyük nüfusa sahip beşinci ilidir. Geniş bir alana yayıldığı için aynı zamanda Türkiye’nin altıncı büyük yüzölçümüne sahip ili olarak da sayılabilir. Antalya hızlı bir şekilde gelişme göstermiştir. Bu bakımdan doğrudan bu ilden bahsetmekte doğru olacaktır. Kaliteli ürün ve seçenekleri ile ön plana çıkmasının yanı sıra aynı zamanda Antalya bazı kendine has ayrıcalıklara da sahip olmaktadır.

Oldukça yoğun bir otel yoğunluğuna sahip olmakla birlikte dünyada en fazla turistin geldiği iller arasında da rahatlıkla yer almaktadır.

Antalya’ya Nasıl Gidilir

Bu sorunun cevabı çok basittir. Sadece Antalya iline hangi yollardan gideceğinize karar vermeniz yeterli olacaktır. Çünkü bu il merkezine otobüsle gemi ile yada uçak ile gelmeniz mümkündür. Rahatlıkla yolculuk yapılabilir olması da ayrıcalıklı seçenekler arasında yer almasını sağlamıştır.

Turizmin gelişmiş olduğu durumlarda Türkiye’nin her yerinden Antalya merkeze otobüs bulmak mümkündür. Hatta pek çok firma özellikle yaz dönemlerinde Antalya iline ekstra seferlerde koyar. Doğrudan yolculuk yapmak istediğiniz zaman bu farklı ve ayrıcalıklı şehre rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yolculuğun keyfe döndüğü noktalarda Antalya ön plana çıkan ayrıcalıkları ile de dikkat çekmektedir.

Haritada Antalya Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Antalya Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()