TÜRKİYE'NİN HER NOKTASINA UÇAK BİLETİ
Mutlu müşteriler
EN MUTLU MÜŞTERİLER

2 Adımda hızlıca bilet.

En iyi firmalar
EN İYİ UÇAK FİRMALARI

124 firmayı karşılaştır, dilediğini seç.

En iyi bilet fiyatları
EN İYİ UÇAK BİLETLERİ FİYATLARI

En ucuz uçak bileti garantisi.

Mobil hizmet
MOBİL HİZMET

Tüm platformlarda çalışan sitemizden güvenle bilet alın.

Ucuz Uçak Bileti

  • Uçak Firmaları

Tüm uçak biletlerinin tek bir yerden satıldığı online bilet gişeniz www.tikobilet.com adresine hoş geldiniz. Uçak biletlerinizi almak için seyahat veya turizm acentelerini gezmeye artık son. Nerede olduğunuz hiç ama hiç önemli değil. İster okuldan, evden yada iş yerinizden bilet almak için, yerinizden dahi kalkmanıza gerek yok. Sıra beklemeden, vakit kaybetmeden internet bağlantısı olan bir akıllı telefondan, tabletten, diz üstü bilgisayardan ve masa üstü bilgisayardan biletlerinizi anında satın alabilirsiniz. Kolay, anlaşılır ve hızlı bir sisteme sahip olan www.tikobilet.com aracılığı ile 10 değil, 100 değil tam 200 havayolu firmasının uçak biletlerine haftanın her günü ve her saati ulaşabilirsiniz.

İnternetin hayatımıza girmesiyle birlikte birçok işimiz kolaylaştı. Bunlardan biride uçak bileti satın almaktır. Ana sayfamızdan, nereden nereye gideceğinizi seçip, tek yön bilet veya gidiş dönüş bileti alacağınıza karar verdikten sonra, size uygun olan kutucuğu seçmeniz gerekmektedir. Ardından tek yön uçak bileti ise sadece gidiş tarihinizi, gidiş dönüş bileti ise hem gidiş hem de dönüş tarihinizi seçiniz. Uçak bileti adetini için alacağınız yetişkin sayısını, 0-12 yaş arasında seyahat edecek olan çocuk sayısını ve 0-2 yaş aralığındaki bebek yolcu sayısını giriniz. Tüm bilgileri son bir kez kontrol edip devam butonuna basınız. Uçak biletlerinizi almaya çok az kaldı!

Karşınıza çıkan ekranda 2. Adımımız olan uçak seferimizi seçeceğiz. Gidiş dönüş bileti alacağımız varsayarak devam edelim. Sol tarafta hızlı bir şekilde seferimizle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz (Yön, tarih, yolcu sayısı gibi değişiklikler). Uçak seferleriniz fiyat, uçuşu yapacak olan havayolu, sefer numarası, kalkış havalimanı, kalkış saati, varış havalimanı ve varış saati bilgilerini size aktaracak şekilde listelenmektedir. Sol taraftan sadece görmek istediğiniz havayolu firmasını filtreleyebilirsiniz. 200 yerli yabancı havayolu firması arasından sizin isteklerinize uygun olan seferleri tek bir listede görmektesiniz. Gidiş ve dönüş seferlerinizi işaretledikten sonra tekrar devam butonuna basarak, 3. Adım olan son adımımıza geçebilirsiniz..

3. Adımımız biletlerinizi satın alma ve ödeme sayfasıdır. Bu sayfada son kez bilgilerinizi kontrol etmeniz amacıyla uçak seferi bilgileriniz en üstte bilgilendirme amaçlı olarak gösterilmektedir. Aldığınız biletiniz normalde ne kadar olduğunu ve www.tikobilet.com'un avantajı ile size ne kadar mal olacağını fiyat dökümü bölümünden görebilirsiniz.

Yolcu bilgileri bölümünde seyahat edecek olan yolcu veya yolcuların ad soyadları, Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaraları, doğum tarihlerini doğru bir biçimde girmelisiniz. Gsm numaranızı, E-posta adresinizi ve sabit telefon numaralarınızı doğru bir biçimde giriniz. Artık en alttaki ödeme kısmına geçebiliriz. Card Finans, Axess Card ve Bonus Card sahibiyseniz sizi burada sürpriz bekliyor demektir. Çünkü bu kredi kartlarına sahip olan tüm yolcularımız bütün ucuz uçak bileti tam 12 aya varan taksit imkanıyla alabilmektedir. Bu da biletinizin bütçenize yük olmamasını sağlamaktadır. Diğer kartlarınıza ise tek çekim ile ucuz uçak bileti temin edebilirsiniz. Kredi kartı sahibinin adı soyadı, kredi kartı numarası, kredi kartının son kullanma tarihi ve kredi kartınızın arka yüzünde bulunan güvenlik kodunun son 3 hanesini doğru bir şekilde giriniz. “Hizmet Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum” kutucuğunu işaretleyerek satış butonuna basınız. Hizmet sözleşmemizi lütfen okuyunuz. SSL güvenlik sertifikası ve 3D secure güvenliği ile sağlamlaştırılan sitemizde kredi kartı bilgileriniz kesinlikle saklanmaz ve kimseyle paylaşılmaz. Hatta kredi kartı bilgileriniz bu güvenlik sistemi sayesinde www.tikobilet.com tarafından görülmemektedir. Satış butonun ardından bankanızın güvenlik kodu cep telefonunuza gelecek ve o kodu ekrandaki bölüme girerek biletinizi veya uçak biletlerinizi satın almış olacaksınız.

Yalnız bu işlemleri bitirip, onaylamadan hemen önce dikkat etmeniz gereken, önemli bir konu var; yazılan veya doldurduğunuz tüm bilgileri, işlem tamamlanmadan kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü havaalanlarında güvenlik ve kimlik kontrollerinde, bu istenen bilgilerin tamamen doğruluğuna bakılmaktadır. Bu kolaylığa alışan yolcularımız, bir sonraki seyahatini kesinlikle online bilet alarak çözmektedir. Günümüzün en önemli gerçeği olan internet, bilet satış sektörüne de damga vurmuş durumda karşımıza gelmektedir. İnsanlar artık bütün alışverişlerini internet üzerinden yaptığı gibi ucuz uçak bileti satın alma işlemini de internet üzerinden halletmektedir.

Ülkemizde hizmet veren Türk Hava Yolları, Sun Express, Anadolu Jet, Bora Jet, Atlas Jet, Pegasus Hava Yolları gibi firmalar müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına kıyasıya bir rekabete girmiş durumdadırlar. Bu rekabet aslında en çok kullanıcıların işine yaramaktadır. Çünkü fiyat rekabeti ve aynı zamanda hizmet kalitesinin artması, insanların düşük fiyatlara üstün hizmet alabilmesini sağlamaktadır.

Sadece Türk Hava Yolları, Sun Express, Anadolu Jet, Bora Jet, Atlas Jet ve Pegasus Hava Yolları'nın biletleri değil tüm dünyaca tanınan havayollarının da biletlerine www.tikobilet.com farklıyla hızlı, rahat, ucuz ve güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz. Lufthansa, Qatar Airways, American Airlines, France Air, KLM, Delta, British Airways gibi dünyaca ünlü tam 200 havayolunun yurtiçi ve yurtdışı tüm biletlere buradan ulaşabilirsiniz.

Bundan çok eskiye döndüğümüzde, çok pahalı olarak bilinen uçak biletleri fiyatları, artık eskisi kadar pahalı olmamakla birlikte, insanların ulaşabileceği noktalarda seyir etmektedir. Bulabileceğiniz en uygun uçak bileti bu sitede sizi beklemektedir. Yolcuların ulaşabileceği fiyatlara sunulan biletleri, bu sayede daha fazla rağbet görmekte ve bu seviyede rekabet hızla artış göstermektedir. Yapılan bir takım araştırmalara göre, insanlar bilet satın alırken en fazla, havayolu şirketlerinin fiyat politikalarına dikkat etmektedirler. İnsanların yaşadıkları ekonomik problemler, günlük yaşantıda yapmış oldukları harcamalar ve birçok konu, yolculuk yapmak için ayrılan ücretleri oldukça aşağı seviyelere indirmiştir. Bir lüks halinden çıkıp, gereklilik haline gelen bilet satın alma işlemi bu bakımdan çok önemlidir. İnsanlar en düşük fiyatlara en üstün hizmeti almak için, eskiye oranla çok daha fazla araştırma yapmaktadır. Bu araştırmayı yapan insanlar, www.tikobilet.com gibi bir platformda kendisine en uygun biletleri, en hızlı biçimde ve ucuz biçimde alabilmektedir.

Antalya , Ankara, İzmir ve diğer kentlere taksitli uçak biletleri için doğru adrestesiniz! Havayolu firmaları ayakta durabilmek adına, yolcularının istedikleri birçok konuda, onlara yardımcı olmak zorundadır. Artan hizmet kalitesi ve düşen fiyatlarla müşterilerin istedikleri bilete daha kolay ulaşmasını sağlayan büyük firmalar, biletini, belki de uçak bileti ile bile aynı seviyelere indirme çabasındadır. Artık havayolu firmaları sadece uçuş sırasında değil, uçuş öncesi ve uçuş sonrasında da yolcularına hizmet vermeye devam etmektedir. Havaalanı transferleri, araç kiralamaları ve konaklamak için bir çok fırsatı sizlere sunmaktadırlar. Online bilet gişeniz www.tikobilet.com adresinde yüzlerce uçak firmasının biletlerini, tek bir sayfada görüntülemeye hazır olun. Seyahat etmeyi hobi edinen yolcularımızda müthiş fırsatların olduğu “uçuş fırsatları” sayfamıza bekliyoruz.