Ulusoy Turizm | Otobüs Bileti Fiyatları – TikoBilet.com

Ulusoy Turizm

1937 yılından bu yana kaliteli hizmeti ve uzman personeli ile yolcu taşımacılığı yapan turizm firması oluşturduğu yüksek standartlarla en iyi hizmeti yolcularına sağlamaktadır. Ülke çapında yaptığı seferler ile yıllardır çizgisinde ilerleyen ve büyüyen otobüs firması yolcu konforunu ve güvenliğini ön planda tutan çalışmalar içerisindedir. Yılda ortalama 35 milyon yolcu taşıyan firma geniş filosu ile enler arasındadır.

Ulusoy turizm bu işe yalnızca yolcu taşımacılığı gözüyle bakmayıp A’ dan Z’ ye tüm sistemi planlı bir şekilde yürütecek bir oluşum kurmuş ve bu oluşumu en kaliteli ve güvenli bir şekilde ilerletmektedir. Düzenlediği bilet kampanyaları yolculuk hizmetleri konaklama tesisleri kalkış ve varış hizmetlerini ahenk içerisinde yürüten köklü bir firmadır. Ulusoy turizmin en önemli standartları arasında güvenlik ve kalite gelmektedir.

Ulusoy Turizm Online Otobüs Bilet Fiyatları

Artan rekabet nedeniyle otobüs bilet fiyatları Ulusoy Turizm tarafından İnternetten bilet satış yöntemiyle aracıların sistemden çıkartılması suretiyle düşürülmeye çalışılmaktadır.

Müşteri beklentileri ve istekleri göz önünde bulundurularak kaliteli bir hizmet politikası izlenmektedir. Yolculuk süresince farklı avantajları ile yolcuların tüm ihtiyaçları karşılanabilecek şekilde ayarlanmaktadır. Geniş koltuk araları yastık battaniye hizmeti yolculuk sırasında çeşitli ikramlar sigortalı yolculuk emniyet kemerleri uydu yayını TV keyfi kablosuz internet Mp3 müzik sistemi araç içi wc terminallerde ücretsiz otopark hizmeti gazete ve dergi  güler yüzlü hizmet politikası ile çalışmakta ve bu hizmetleri yolcularına eksiksiz bir şekilde sunmaktadır.

Bilet rezervasyonlarını online işlemlerden online bilet alma işlemleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesaplı otobüs fiyatları ve kaliteli hizmet seçenekleri ile yolculukların en güvenli bir şekilde sonlandırılması hedeflenmektedir. 444 1 888’nolu telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Ulusoy Holding Yönetim kurulu üyeliği yapan Haluk Ulusoy’a ait Ulusoy Turizm son yıllarda en konforlu otobüslerle uzun yolculukları dayanılmaz halden çıkartıp akıllı televizyonlar ve müzik sistemleriyle eğlenceli bir yürüyen kutu haline getirmişlerdir. Ulusoy otobüslerinin plakalarinın bir çoğu 34 ug veya 06 ud dir , açılımına gelince  : Ulusoy Group ( yada grup) . Diğer taraftan bir tezatlıkta vardır ikramlarında her ne kadar Karadeniz Bölgesi çıkışlı olsa da bir İngilizce markası olan Lipton çaylarını dağıtırlar , her ne kadar en kalitelisi olsa da ilginç bir durum olarak göze batmaktadır.

Ulusoy Turizm www.tikobilet.com

Ulusoy Turizm www.tikobilet.com

Ulusoy Turizm Otobüs Bileti

Ulusoy Turizm otobüs firmasını kimler neden tercih etmelidir ? basın kartı sahibi iseniz yada öğrenci veyahut bu firmanın müdavimi indirimlerden – promosyanlardan umarım bıkmazsınız. Gerçekten bu yönüyle diğer şirketlere de örnek teşkil edecek bir seyahat şirketi olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Kahvaltı saati geldiğinde sizi muavinleri aldıkları ( bıraktığınız ) nota göre uyandırır yada uyandırmaz. Böyle bir inceliğe sahip nadir şirketlerdendir Ulusoy ailesi.

2003 yılında ekonomik bir buhran içine giren Ulusoy otobüs firması bunu da aşarak bugünlere daha kuvvetli ve sağlam bir bçimde adım atmıştır. Uzun yolculuklar için tercih edilecek nadir otobüs firmaların bir tanesidir Ulusoy Turizm .